Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Высота | 0.33 мм |
| Ширина | 0.25 мм |
| Длина | 0.33 мм |
| Материал | Поліетилен |
| Цвет | |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Бренд | Без бренду |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для : перенесення води, замішування будівельних розчинів, зберігання та перенесення сипких матеріалів, збирання врожаю, годування тварин. |
| Особливості | Виготовлене з щільного, міцного, морозостійкого поліетилену, стійкого до дії агресивних розчинів та механічних навантажень. |
| Обєм | 18 л |
| Вага | 0,380 |
| Вид товару | Відро гнучке DOZER |
Товар не доступен
Характеристики Відро гнучке DOZER 18 л
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика