Маркетплейс твоей Страны![]()
Відцентровий насос самовсмоктувальний Wetron JSW10M 775033
В наличии
Код:003739931
Характеристики Відцентровий насос самовсмоктувальний Wetron JSW10M 775033
| Производитель | |
| Вес | 13.5 кг |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Мощность, кВт | 0.75 |
| Применение | Бытовые |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Назначение | Для полива, Для дома |
| Двигатель | Однофазный |
| Бренд | Wetron |
| Гарантия | 12 месяцев от производителя |
| Диаметр входного отверстия | 1" |
| Диаметр выходного отверстия | 1" |
| Высота подачи | 40.0 |
| Тип | Центробежные насосы |
| Производительность | 80.0 |
| Питание | Сеть |
Читать полностью
Сховати
Описание Відцентровий насос самовсмоктувальний Wetron JSW10M 775033
Купити насос Wetron Ви можете, оформивши замовлення у нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами або замовити зворотній дзвінок. Спеціалісти нашого інтернет-магазину нададуть Вам детальні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
Отзывы и вопросы о - Відцентровий насос самовсмоктувальний Wetron JSW10M 775033
0.0
Всего отзывов:0