Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Вільний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою з рукавами-реглан - кремовий цвет, M (є розміри)
Нет в наличии
Код:003919442
Характеристики Вільний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою з рукавами-реглан - кремовий цвет, M (є розміри)
| Производитель | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | S - 60см; M - 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 76см; M - 76см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 63см; M - 64см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 47см; M - 47см |
| Ширина по стегнам | S - 56см; M - 58см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 109см; M - 110см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 80см; M - 81см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 37см; M - 38см |
Читать полностью
Сховати
Описание Вільний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою з рукавами-реглан - кремовий цвет, M (є розміри)
Вільний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою з рукавами-реглан — стильна та комфортна модель для повсякденного гардероба. Завдяки вільному фасону костюм забезпечує зручність у русі та виглядає сучасно й невимушено.
Кофта застібається на блискавку та має акуратний комір і рукави-реглан, що додають образу спортивної динамічності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Вільний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою з рукавами-реглан - кремовий цвет, M (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Вільний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою з рукавами-реглан - кремовий цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2770') ]] ₴