Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Цвет | |
| Класс износостойкости | |
| Состояние | Новий |
| Тип винилового покрытия | Плитка |
| Самоклеющаяся | |
| Зєднання | Клеєве |
| Площа, що покривається пачкою площа | 2.71 м2 |
| Загальна товщина | 2.5 mm |
| Захисний шар | 0.55 мм |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Плитка Пвх |
| Товщина покриття | 2.5mm |
| Дизайн | Абстракція |
| Фаска | Ні |
| Колекція | Plank It |
| Наявність пожежних протоколів | Так |
| Тип установки | Клеєве |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |
| Тип покриття | Гетерогенний |