Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Витяжка кухонна Gorenje BHP523E10X
Нет в наличии
Код:003155682
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Витяжка кухонна Gorenje BHP523E10X
| Производитель | |
| Вес | 6.8 кг |
| Тип управления | кнопкове |
| Таймер | немає |
| Дисплей | Немає |
| Габарити | 50 х 30.5 см |
| Ширина корпусу | 50 см |
| Лампи | LED |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Тип | телескопічна |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Потужність | 91 Вт |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Також шукають | потужні |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Тип монтажу | в шафу |
| Продуктивність | 322 м3/год |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Витяжка кухонна Gorenje BHP523E10X
0.0
Всего отзывов:0
Витяжка кухонна Gorenje BHP523E10X
[[ getCurrentDecimal('6947') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6923') ]] ₴