Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Витяжка кухонна Gorenje TH64E3BG
В наличии
Код:003156185
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Витяжка кухонна Gorenje TH64E3BG
| Производитель | |
| Тип управления | |
| Таймер | немає |
| Дисплей | Немає |
| Уровень шума | 67 децебел |
| Потужність | 110 Вт |
| Тип | телескопічна |
| Тип монтажу | в шафу |
| Продуктивність | 350 м3/год |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина корпусу | 60 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | немає |
| Матеріал корпусу | метал |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Габарити | 170 х 290-476 х 130 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Витяжка кухонна Gorenje TH64E3BG
0.0
Всего отзывов:0
Витяжка кухонна Gorenje TH64E3BG
[[ getCurrentDecimal('6812') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6811') ]] ₴