Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Витяжна заклепка відкритої форми з відривним стрижнем і плоскою головкою
| Производитель | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,40 мм |
| Довжина (l1) | 12 мм |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 2900 Н |
| Вага виробу (1 шт.) | 3,650 г |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 3100 Н |
| Номінальний діаметр (d1) | 4,8 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,90 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 6,0-8,0 мм |
| Діаметр головки (dk) | 9,50 мм |
| Стандарти | ISO 15979 |
| Покриття втулки | Оцинкований |
| Покриття сердечника | Оцинкований |
| Матеріал втулки | Сталь |
| Матеріал сердечника | Сталь |
| Відповідність ROHS | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Витяжна заклепка відкритої форми з відривним стрижнем і плоскою головкою
ISO 15979 циліндрична заокруглена головка сталь / сталь Гільза: оцинкована сталь; штифт Сталь оцинкована, блакитне пасивування
Отзывы и вопросы о - Витяжна заклепка відкритої форми з відривним стрижнем і плоскою головкою
0.0
Всего отзывов:0
Витяжна заклепка відкритої форми з відривним стрижнем і плоскою головкою
[[ getCurrentDecimal('990') ]] ₴