Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,1 мм |
| Довжина (l1) | 16 мм |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1800 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 2000 Н |
| Вага виробу (1 шт.) | 3,151 г |
| Номінальний діаметр x довжина (Ø d x l) | 4,8 x 16 мм |
| Номінальний діаметр (d1) | 4,8 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 5 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 6,0-11,0 мм |
| Діаметр головки (dk) | 9,5 мм |
| Матеріал втулки | Алюміній |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Тип голови | Кругла плоска головка |
| Покриття сердечника | Оцинкований |
| Матеріал сердечника | Сталь |