Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Витяжна заклепка з циліндричним бортиком
| Производитель | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,4 мм |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1300 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 1500 Н |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 16,5-21,5 мм |
| Номінальний діаметр x довжина (d1 x l1) | 4,0 x 25,0 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,1 мм |
| Діаметр головки (dk) | 8 мм |
| Стандарти | WN 936 |
| Матеріал втулки | Алюміній, AlMg 2,5 |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Оцинкований |
| Матеріал сердечника | Сталь |
| Відповідність ROHS | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Витяжна заклепка з циліндричним бортиком
Гільза: Алюмінієвомагнієвий сплав 2.5. Стрижень: оцинкована сталь, блакитне пасивування (A2K)
- Висока якість з'єднання
- Акуратне, надійне з'єднання
- Надійний, запатентований механізм блокування стрижня заклепки
- Стабільно висока міцність на розрив та зсув li>
- Високоміцне заклепування; ударостійка і герметична
- Гільза заклепки не ламається у разі недостатнього зусилля притиску
Отзывы и вопросы о - Витяжна заклепка з циліндричним бортиком
0.0
Всего отзывов:0