Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вага виробу (1 шт.) | 1,021 г |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,1 мм |
| Довжина (l1) | 10 мм |
| Номінальний діаметр (d1) | 3 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 3,1 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 5,5-7,0 мм |
| Діаметр головки (dk) | 6,4 мм |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 600 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 960 Н |
| Стандарти | WN 936 |
| Матеріал втулки | Алюміній, AlMg 2,5 |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Оцинкований |
| Матеріал сердечника | Сталь |
| Відповідність ROHS | Так |