Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 3,5-6,5мм 4,8X11,0мм
| Производитель | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,5 мм |
| Матеріал втулки | Нержавіюча сталь A2 |
| Матеріал сердечника | Нержавіюча сталь A2 |
| Довжина (l1) | 11 мм |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1550 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 2230 Н |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 3,5-6,5 мм |
| Вага виробу (1 шт.) | 3,896 г |
| Номінальний діаметр (d1) | 4,8 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,9 мм |
| Діаметр головки (dk) | 9,8 мм |
| Відповідність ROHS | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 3,5-6,5мм 4,8X11,0мм
Застосовуються:
- Для швидкого та надійного скріплення металевих деталей у місцях, де не потрібне розбирання з'єднання.
- Гільза та стрижень виконані з нержавіючої сталі A2.
Отзывы и вопросы о - Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 3,5-6,5мм 4,8X11,0мм
0.0
Всего отзывов:0
Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 3,5-6,5мм 4,8X11,0мм
[[ getCurrentDecimal('2640') ]] ₴