Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 5,0-7,0мм 3,2X10,0мм
| Производитель | |
| Висота головки гвинта (k1) | 0,8 мм |
| Вага виробу (1 шт.) | 1,57 г |
| Матеріал втулки | Нержавіюча сталь A2 |
| Матеріал сердечника | Нержавіюча сталь A2 |
| Довжина (l1) | 10 мм |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1800 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 2500 Н |
| Номінальний діаметр (d1) | 3,2 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 3,3 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 5,0-7,0 мм |
| Діаметр головки (dk) | 6,5 мм |
| Стандарти | WN 931 |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Без покриття |
| Відповідність ROHS | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 5,0-7,0мм 3,2X10,0мм
Застосовуються:
- Для швидкого та надійного скріплення металевих деталей у місцях, де не потрібне розбирання з'єднання.
- Гільза та стрижень виконані з нержавіючої сталі A2.
Отзывы и вопросы о - Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 5,0-7,0мм 3,2X10,0мм
0.0
Всего отзывов:0
Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 5,0-7,0мм 3,2X10,0мм
[[ getCurrentDecimal('930') ]] ₴