Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1 мм |
| Матеріал втулки | Нержавіюча сталь A2 |
| Матеріал сердечника | Нержавіюча сталь A2 |
| Довжина (l1) | 14 мм |
| Вага виробу (1 шт.) | 2,895 г |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 3100 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 3800 Н |
| Номінальний діаметр (d1) | 4 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,1 мм |
| Діаметр головки (dk) | 8 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 8,5-10,5 мм |
| Стандарти | WN 931 |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Без покриття |
| Відповідність ROHS | Так |