Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 9,0-13,0мм 3,2X16,0мм
| Производитель | |
| Висота головки гвинта (k1) | 0,8 мм |
| Матеріал втулки | Нержавіюча сталь A2 |
| Матеріал сердечника | Нержавіюча сталь A2 |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1800 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 2500 Н |
| Номінальний діаметр x довжина (d1 x l1) | 3,200 x 16,000 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 3,3 мм |
| Діаметр головки (dk) | 6,5 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 9-13 мм |
| Стандарти | WN 931 |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Без покриття |
| Відповідність ROHS | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 9,0-13,0мм 3,2X16,0мм
Застосовуються:
- Для швидкого та надійного скріплення металевих деталей у місцях, де не потрібне розбирання з'єднання.
- Гільза та стрижень виконані з нержавіючої сталі A2.
Отзывы и вопросы о - Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 9,0-13,0мм 3,2X16,0мм
0.0
Всего отзывов:0
Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 9,0-13,0мм 3,2X16,0мм
[[ getCurrentDecimal('1965') ]] ₴