Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Витяжна заклепка зі збільшеним циліндричним бортиком
| Производитель | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,4 мм |
| Вага виробу (1 шт.) | 1,917 г |
| Діаметр головки (dk) | 12 мм |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1400 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 2000 Н |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 3,5-5,5 мм |
| Номінальний діаметр (d1) | 4 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,1 мм |
| Довжина (l1) | 8,5 мм |
| Стандарти | WN 944 |
| Матеріал втулки | Алюміній |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Виконання | Велика напівкругла головка |
| Покриття сердечника | Оцинкований |
| Матеріал сердечника | Сталь |
| Відповідність ROHS | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Витяжна заклепка зі збільшеним циліндричним бортиком
Гільза: алюміній. Штифт: оцинкована сталь, блакитне пасивування (A2K)
Отзывы и вопросы о - Витяжна заклепка зі збільшеним циліндричним бортиком
0.0
Всего отзывов:0