Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Витяжне заклепування з циліндричним бортиком Wurth A2 4,0X14,0
| Производитель | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,4 мм |
| Матеріал сердечника | Нержавіюча сталь A2 |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1250 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 1800 Н |
| Номінальний діаметр x довжина (d1 x l1) | 4 x 14 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,10 мм |
| Діаметр головки (dk) | 8 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 8,5-10,5 мм |
| Матеріал втулки | Алюміній |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Без покриття |
| Відповідність ROHS | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Витяжне заклепування з циліндричним бортиком Wurth A2 4,0X14,0
Гільза: алюмінієва. Стрижень: Нержавіюча сталь A2
Отзывы и вопросы о - Витяжне заклепування з циліндричним бортиком Wurth A2 4,0X14,0
0.0
Всего отзывов:0