Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Вытяжная заклепка с цилиндрическим бортиком
| Производитель | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,5 мм |
| Матеріал сердечника | Нержавіюча сталь A2 |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1850 Н |
| Діаметр сердечника (dm) | 2,65 мм |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 2600 Н |
| Номінальний діаметр x довжина (d1 x l1) | 4,8 x 14 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,9 мм |
| Діаметр отвору, мін./макс. | 4,9-5,0 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 8,0-10,0 мм |
| Діаметр головки (dk) | 9,5 мм |
| Матеріал втулки | Алюміній |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Без покриття |
| Тип голови | Купольна головка |
| Відповідність ROHS | Так |
Читать полностью
Сховати
Описание Вытяжная заклепка с цилиндрическим бортиком
Гільза: алюмінієва. Стрижень: Нержавіюча сталь A2
Отзывы и вопросы о - Вытяжная заклепка с цилиндрическим бортиком
0.0
Всего отзывов:0