068-027-0400-010 Прожектор на сонячній батареї "TURBO-400" 400W 3000K-4200K-6400K
продано - 0 шт.
0 шт.
Нет в наличии
Бренд: HOROZ ELECTRIC Акумулятор: 3.7V 8000mAh Сон.панель: 5V 2.3W Тривалість заряджання: 5-7 год Тривалість роботи: 5-7 год Корпус: Пластик Розміри(ДхШхВ): 217.8мм х 54.8мм х 147.3мм Колір: Оранжевий Напруга: 3.7V DC Потужність: 400W Світловий потік: 2391 lm Індекс передачі кольору: CRI>70 Колірність: 3000K, 4200K, 6400K Ступінь захисту: IP44 Кут розсіюв.: 120° Ресурс роботи: 25.000 Hrs Тип світлодіода: SMD LED Гарантійний термін: 2 роки Кількість в упаковці: 1 шт. Країна виробник: Китай