Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Бездротовий маршрутизатор Netis N2 AC1200Mbps IPTV Dual Band Gigabit Router
| Производитель | NETIS |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Тип антенны | Фіксована незнімні |
| Количество антенн | 4 штука |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 1.2 Гбіт/c) |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | для дому |
| Глибина | 150 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Бездротовий маршрутизатор Netis N2 AC1200Mbps IPTV Dual Band Gigabit Router
0.0
Всего отзывов:0
Бездротовий маршрутизатор Netis N2 AC1200Mbps IPTV Dual Band Gigabit Router
[[ getCurrentDecimal('1387') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1387') ]] ₴