Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блендер Rotex RTB465-W
В наличии
Код:003158370
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блендер Rotex RTB465-W
| Производитель | |
| Вес | 0.8 кг |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | |
| Цвет | |
| Функції | турборежим |
| Також шукають | недорогі |
| Потужність | 450 Вт |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Ємність мірної склянки | 0.7 л |
| Кількість оборотів в хвилину | 10 000 об/хв |
| Габарити | 220 х 210 х 120 мм |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Тип | занурювальний |
| Режими роботи | збивання |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блендер Rotex RTB465-W
0.0
Всего отзывов:0