Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блендер Rotex RTB465-W
| Виробник | |
| Вага | 0.8 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 450 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.7 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Додаткові ємності | чопер |
| Функції | турборежим |
| Також шукають | недорогі |
| Кількість оборотів в хвилину | 10 000 об/хв |
| Габарити | 220 х 210 х 120 мм |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Режими роботи | подрібнення |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер Rotex RTB465-W
Ручний блендер, живлення 220-240 В 50/60 Гц, потужність 450 Вт, 2 швидкісні режими роботи, TURBO режим, функції: подрібнення, змішування, збиття, ніж з нержавіючої сталі Ice Crush, пластиковий корпус, знімна нога з нержавіючої сталі, чаша з подрібнювачем 500 мл, ручка з петлею для підвішування, аксесуари: віночок, мірна склянка 700 мл.
Тип: занурювальний Потужність: 450 Вт Ємність мірної склянки: 0.7 л Подрібнювач: з подрібнювачем Ємність міні-подрібнювача: 500 мл Насадки та ножі: ніж для подрібнення Насадки та ножі: насадка-блендер Насадки та ножі: насадка-вінчик Додаткові ємності: мірний стакан Додаткові ємності: чопер Кількість оборотів в хвилину: 10 000 об/хв Кількість швидкостей: 2 Матеріал ніжки блендера: метал Функції: турборежим Матеріал корпусу: пластик Режими роботи: блендер Режими роботи: збивання Режими роботи: подрібнення Особливості: леза з нержавіючої сталі Габарити: 220 х 210 х 120 мм Вага: 0.8 кг Колір: білийВідгуки та питання про - Блендер Rotex RTB465-W
0.0
Всього відгуків:0