Товари та послуги, заборонені до публікації

Зазначені в ньому товари та послуги можуть бути заборонені законом або включені до переліку для забезпечення безпеки угод.

1. Законодавство України

1.1. Продаж товарів та послуги, заборонені чинним законодавством. Товари, заборонені на продаж та/або вилучені з цивільного обігу.

1.2. Будь-яка зброя (комплектуючі, боєприпаси до зброї, компоненти спорядження патронів для зброї), включаючи колекційну, антикварну, деактивовану, пневматичну (пістолети, револьвери, гвинтівки та інші (будь-якого калібру та швидкості) за рахунок стислих газів або використання енергії стисненої пружини), сигнальне, масогогабаритні макети, муляжі зброї. Якщо ніж, цибуля, арбалет та інші види метальної зброї не є холодною зброєю, вам необхідно прикріпити до оголошення сертифікат або висновок МВС про те, що цей товар не є холодною зброєю. Також вказати в описі оголошення ДЕРЖСТАНДАРТ, ТУ та призначення ножа, цибулі, арбалета або іншого виду метальної зброї так, як це описано в сертифікаті. Відповідно до ЗУ "Про ліцензування видів господарської діяльності" всі пропозиції виготовлення та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення та боєприпасів до неї, холодної зброї тощо. повинні мати ліцензію в описі оголошення або як фото.

1.3. Бойові транспортні засоби

1.4. Митний конфіскат.

1.5. Контрабандні товари та крадене майно.

1.6. Транспортні засоби, що перебувають у розшуку; без документів.

1.7. Товари / послуги, що посягають на територіальну цілісність і недоторканність України, а також згадку та/або символіку т.зв. "ЛНР" та "ДНР".

1.8. Послуги, що мають на увазі консультування, посередництво, допомогу тощо. у питаннях в'їзду на територію проведення АТО і тимчасово окуповані території.

1.9. Запис в електронну чергу на отримання біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон, паспорта у формі ID-карти, прискорення отримання зазначених документів, консультування щодо отримання таких документів та інші послуги, у тому числі посередницькі, пов'язані з оформленням зазначених у даному пункті документів.

1.10. Товари, спрямовані на обхід встановлених законодавством правил/норм; товари, які розміщуються тільки через підвищений попит або надзвичайні обставини.

1.11. Продаж політичних партій, громадських організацій і фондів.

1.12. Предмети із зображенням нацистської, комуністичної символіки, крім антикваріату в рубриці Колекціонування.

1.13. Предмети, продавати які користувач не має достатнього права.

1.14. Дорогоцінні метали (продаж, купівля), дорогоцінні камені (необроблені, оброблені, в т.ч. кабошони) і напівдорогоцінні камені (необроблені, оброблені, в т.ч. кабошони) не у виробі.

1.15. Послуги, пов'язані з пропозицією допомоги у системах азартних ігор, що містять парі. А також акаунти азартних ігор, парі на спорт та інші.

1.16. Консультаційні та будь-які інші послуги щодо отримання дозволу на зберігання та носіння мисливської, холодної, пневматичної зброї, інших предметів, на які поширюється дозвільна система.

 

2. Медицина та здоров'я

2.1. Лікарські препарати (а також послуги доставки таких препаратів), ветеринарні препарати, деякі біологічно активні добавки (ТМ Ліда, Далі, Міазомі, Баша, Тонгкат (Tongkat)), стероїди, анаболіки, віагра; лікарські препарати та добавки, заборонені політикою Google Play Market. Якщо ви продаєте БАДи, обов'язково вказуйте в тексті оголошення факт, що препарат є біологічно активною добавкою.

2.2. Людські органи, донорські послуги (здам/куплю кров/сперму тощо).

2.3. Послуги сурогатного материнства, грудне молоко.

2.4. Підсилювачі сексуального бажання та інші стимулятори, навіть якщо вони не є лікарськими засобами (наприклад, віагра).

 

3. Тютюн, алкоголь, наркотики

3.1. Алкогольні напої, самогонні апарати, продукція, що містить етиловий спирт.

3.2. Тютюнові вироби, у тому числі рідкості, що використовуються в електронних сигаретах.

3.3. Наркотичні, психотропні речовини, отрути, отруйні речовини та їх замінники, а також рослини (у тому числі, їх насіння, включаючи, але не обмежуючись, насіння коноплі (Cannabis)) та інгредієнти, що використовуються для їх приготування. Галюциногенні рослини, гриби та похідні з них продукти.

 

4. Флора та фауна

4.1. Тварини, рослини та комахи (у тому числі опудала та частини тварин), занесені до Червоної книги України та Міжнародної Червоної книги, а також спійманих у дикій природі. Оголошення про продаж тварин, вирощених у розплідниках, але включених до Міжнародної Червоної книги, список міжнародної конвенції СІТЕС, а також окремих категорій тварин (леви, тигри, ведмеді, жирафи, мавпи, слони, лисиці) має обов'язково містити: правильне та повне найменування тварини , назва розплідника та/або посилання на офіційний сайт розплідника. Адміністрація має право вимагати додаткову інформацію на свій розсуд. У разі ненадання інформації, що запитується, Адміністрація має право відхилити або видалити відповідне оголошення.

Не допускаються на UMALL тварини для притравки, тварини для контрольно-випробувальних станцій.

4.2. Ікла моржа, бивні слона, мамонта, зуб кита (кашалота).

4.3. Браконьєрські інструменти та обладнання (електровудки, мережі, капкани тощо), а також послуги з їх виготовлення.

 

5. Фінансові послуги, матеріальні та валютні цінності

5.1. Інформація про сумнівні фінансові послуги (наприклад, «Кредит за годину. Без застави та поручителів»; «Продаж / обмін підтвердженого податкового кредиту»; «Допомога у платіжних системах» тощо).

5.2. Інформація з пропозицією агентської діяльності, торговельного представництва або будь-якої іншої діяльності, яка вимагає вербування інших членів, субагентів, субдистриб'юторів, пропозиції заробітку на фондових ринках, навчання та діяльності трейдера (Форекс-трейдинг, MMCIS тощо), участі у фінансових пірамідах, сумнівних способах отримання прибутку, а також пов'язане із цим навчання.

5.3. Іноземна валюта і/або інші валютні цінності (за винятком продажу для нумізматичних цілей).

5.4. Шахрайство, вимагання, прохання чи пропонування матеріальної допомоги та підтримки у будь-якій формі, у тому числі оголошення «стану спонсором», «шукаю спонсора», «надаю матеріальну підтримку», «шукаю матеріальну підтримку», «комерція» тощо.

5.5. Підроблені грошові знаки і підроблені знаки поштової оплати.

5.6. Акції, облігації та інші цінні папери, що належать третім особам та товари, пов'язані з інвестиціями.

5.7. Інформація з пропозицією франчайзингу, багаторівневого (мережевого) маркетингу (Avon, Faberlic та подібні), крім розділу Бізнес та послуги.

5.8. Пропозиції поповнення рахунку мобільного номера телефону за допомогою переказу коштів, нарахування бонусів.

5.9. Аукціони, ставки, торги (крім р. Нерухомість), лотереї.

 

6. Інтелектуальні права

6.1. Заборонено продаж товарів та надання послуг, за якими на адресу Адміністрації було направлено офіційний запит від правовласника ТМ (торгової марки) або власника патенту.

6.2. Налаштування піратського ПЗ, продаж пристроїв з піратським ПЗ, кардшейринг.

6.3. Клони програм, оптичні носії з нелегальними копіями фільмів, музики, ігор.

6.4. Спамерські бази, товари та послуги, які можуть сприяти несанкціонованій розсилці. Парсинг: пропозиція послуг та програмного забезпечення.

6.5. Матеріали, що містять державну, банківську чи комерційну таємницю.

6.6. Облікові записи месенджерів (ICQ, Skype тощо), адреси електронної пошти, акаунти соціальних мереж (крім рубрики Продаж бізнесу), онлайн ігри WOT.

 

7. Права, свобода людини

7.1. Матеріали, що порушують таємницю приватного життя, посягають на честь, гідність та ділову репутацію громадян та юридичних осіб.

7.2. Матеріали, які можуть використовуватися як наклеп на людину або групу людей. Заклики до страйку, протесту, пропозиції взяти участь у будь-яких мітингах тощо.

7.3. Будь-які предмети та послуги, що не відповідають основам правопорядку та моральності.

7.4. Пропаганда та/або заклики до насильства, расової ненависті, протиправних дій.

7.5. Дискримінація за національною, расовою, релігійною, статевою та іншими ознаками.

7.6. Ненормативна лексика, і навіть образливі висловлювання, зокрема. расистського та релігійного спрямування.

7.7. Опис та/або коментарі щодо будь-яких способів шахрайства та/або вимагання.

7.8. Бази даних, що містять особисті дані (анкетні).

 

8. Знайомство, легкі стосунки

8.1. Будь-які оголошення про знайомства, дружбу, легкі стосунки, а також адміністративні панелі сайтів знайомств.

8.2. Секс-послуги, проституція, будь-які послуги інтимного характеру, види масажу: еротичний, боді, лінгама, тантричний. Також будь-які товари інтимного (сексуального) призначення.

8.3. Еротика, порнографія, у т.ч фото еротичного чи порнографічного змісту.

 

9. Робота

9.1. Пропозиції послуг з працевлаштування, згідно ЗУ «Про зайнятість населення». Допускаються лише безкоштовні для претендента пропозиції послуг посередників з працевлаштування в Україні. Усі пропозиції від посередників із працевлаштування за кордоном повинні мати відповідну ліцензію або наказ Міністерства соціальної політики України. Номер та серія ліцензії або дата та номер наказу обов'язково вказуються в описі оголошення.

9.2. Сумнівні пропозиції роботи, у тому числі в мережі Інтернет без вказівки фізичної адреси та прямих контактів роботодавця (робота для всіх, обробка електронної пошти вдома, робота без вкладень, пасивний дохід, складання ручок на дому тощо).

9.3. Пропозиції роботи в нічних клубах за кордоном; веб-моделі; перекладачі/перекладачі в шлюбні агенції; танцівниці та участь у шоу-програмах, і подібні.

9.4. Пропозиції послуг свінгер-клубів; ескорт-послуг; стриптизу та стриптиз-шоу; еротичного танцю і таке інше.

 

10. Спеціальні технічні засоби та послуги

10.1 Спеціальні технічні засоби для зняття інформації з каналів зв'язку; інші засоби негласного отримання інформації; предмети, пов'язані з діяльністю правоохоронних органів (радіоелектронні та спеціальні технічні засоби).

10.2 Антирадари, рамки-шторки, антипрослуховування, антижучки та подібні технічні пристрої.

10.3. Засоби активного та пасивного захисту (електрошокери, газові балончики, газові пістолети, зброя з гумовими кулями, світлошумові ефекти, сигналізатори, гумові кийки, наручники), спецзасоби, що містять препарати сльозогінної та подразнюючої дії, що належать до спеціальних органів.

10.4. Вибухові, піротехнічні речовини та матеріали, крім побутових піротехнічних виробів.

10.5. Послуги з набивання, відновлення, заміни і т.д. VIN-кодів (ідентифікаційних номерів) транспортних засобів, двигунів, шасі, кузовів, продаж/виготовлення дублюючих табличок з VIN-кодом, наклейок з VIN-кодом.

10.6. Послуга відмотки/намотки пробігу автомобіля, а також приладів.

10.7. Пристрої і прилади для несанкціонованого втручання в роботу або несанкціонованого використання телекомунікаційних мереж, пристроїв обліку електричної енергії, газу, водопостачання (в т. ч. пристрої, які зупиняють або спотворюють роботу лічильників).

10.8. Універсальні ключі (для вхідних дверей, для різних замків).

 

11. Освіта

11.1. Готові дипломні, курсові, магістерські роботи, конспекти лекцій.

11.2. Шпаргалки (годинники-шпаргалки, ручки-шпаргалки тощо).

 

12. Реклама

12.1. Інформація, єдиною метою якої є просування інших інтернет-ресурсів або інтернет-магазинів (немає товару/послуги та його описи; або перераховані всі товари, які продаються в даному магазині, наприклад: «Ми - інтернет-магазин побутової техніки, продаємо холодильники, праски , телевізори та ін.»).

12.2. Розміщення оголошень про рекламу оффлайн-магазинів.

12.3. Промокоди (право на придбання товарів/послуг зі знижкою або на спеціальних умовах), коди/посилання для участі в реферальних програмах.

12.4. Рекламні товари і тести парфумерних продуктів (в т.ч. їх флакони без утримання), не призначені для продажу або обміну.

 

13. Нагороди, документи, бланки

13.1. Державні, відомчі, спортивні нагороди України, іноземних держав та вже неіснуючих держав, колишнього СРСР, у т.ч. грамоти, медалі, відзнаки.

13.2. Чинні (у тому числі зі строком дії, що минув) або державні посвідчення особи та документи будь-яких країн світу, що мають силу, (паспорти; id-карти; права; студентські квитки; залікові книжки; дипломи; проїзні квитки; іменні квитки на футбол; пропуски; дозволи; сертифікати, ліцензії, документи на транспорт, оформлені (активовані), іноземні (як активовані, так і не активовані) сім-карти тощо), а також бланки цих документів.

13.3. Офіційні бланки, форми суворої звітності.

 

14. Інші товари та послуги, заборонені на Umall.ua

14.1. Пропозиції, товари/предмети, пов'язані з окультною тематикою (привороти, змови, ворожіння, сатанізм, ритуали, чаклунство, відьми, магія, цілительство, екстрасенси тощо), а також особисті рукописи на цю тематику.

14.2. Нерухомість: пропозиції від так званих «інформаційних» агенцій. Зверніть увагу: чітка вказівка ​​інформації про агентство (назва компанії та контактні дані) є обов'язковою умовою для користувачів, що представляють агентство нерухомості. Якщо ця інформація не вказана в оголошенні, Ваш обліковий запис може бути заблокований.

14.3. Коробки від планшетів, мобільних телефонів, ноутбуків, порожні/заповнені гарантійні талони без пропозиції продажу самого девайсу.

14.4. Неіснуючі товари/послуги, які об'єктивно не можуть бути об'єктами цивільного товарообігу (наприклад, казкові тварини, герої легенд, душа людини, карма).

14.6. Пропозиції послуг ручного і програмного розміщення, розсилка оголошень на будь-яких ресурсах, а також вакансії на дану посаду.