Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення Chieftec 250W (SFX-250VS)
В наличии
Код:003155499
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення Chieftec 250W (SFX-250VS)
| Производитель | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | SFX |
| Потужність | 250 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputCurrent +12V1 | 18.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 100 х 124 х 64 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 100 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення Chieftec 250W (SFX-250VS)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення Chieftec 250W (SFX-250VS)
[[ getCurrentDecimal('2428') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2418') ]] ₴