Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Chieftec 250W (SFX-250VS)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | SFX |
| Потужність | 250 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputCurrent +12V1 | 18.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 100 х 124 х 64 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 100 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 250W (SFX-250VS)
Блок живлення CHIEFTEC 250W (SFX-250VS) - новий блок живлення невеликого формату з потужністю 250 Вт, якої цілком достатньо для щоденного використання для простої офісної системи.Вбудований 80 мм вентилятор забезпечує нечутну і надійну роботу блоку живлення.Блок живлення призначений для забезпечення енергією комп'ютера початкового рівня. Якщо ваша система не розрахована на позамежні навантаження, і призначена для спокійної офісної роботи в стандартних програмах, таких як текстовий редактор, електронна таблиця, або перегляд сторінок інтернет, то цей блок живлення буде розумним і виваженим вибором.Придбання Блоку живлення CHIEFTEC 250W (SFX-250VS) так само позитивно позначиться на енергозбереженні вашої системи, і не змусить вас сильно витратитися. Купивши це джерело безперебійного живлення, Ви отримаєте відмінне рішення як для домашнього, так і офісного застосування.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: SFX Потужність: 250 Вт Модульне підключення кабелів: не має Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4pin Підключення відеокарти: відсутнє Кількість роз'ємів SATA: 2 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 Кількість роз'ємів FDD: 1 OutputСurrent +5V: 15A OutputСurrent +3,3V: 14A OutputCurrent +12V1: 18.5А OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x80 мм Захист від: AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 100 х 124 х 64 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 100Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 250W (SFX-250VS)
[[ getCurrentDecimal('2439') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2439') ]] ₴