Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення Chieftec 750W (CTG-750C-RGB)
В наличии
Код:003156332
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення Chieftec 750W (CTG-750C-RGB)
| Производитель | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Semi |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 8PIN (4+4) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 2 |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputCurrent +12V1 | 30А |
| OutputСurrent +12V2 | 30А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення Chieftec 750W (CTG-750C-RGB)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення Chieftec 750W (CTG-750C-RGB)
[[ getCurrentDecimal('4570') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4565') ]] ₴