Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Chieftec 750W (CTG-750C-RGB)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Semi |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 8PIN (4+4) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 2 |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| OutputCurrent +12V1 | 30А |
| OutputСurrent +12V2 | 30А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 750W (CTG-750C-RGB)
Блок живлення Chieftec A-90 GDP-750C з номіналом потужності 750 Вт задовольнить всі потреби користувачів ПК. Блоки живлення мають фіксовану вихідну напругу 230 В. ККД становить понад 90% і тим самим відповідає вимогам, що пред'являються для отримання сертифіката 80+.
Безпека:
UVP (Захист від пониження напруги в мережі)
OVP (Захист від підвищення напруги в мережі)
SCP (Захист від короткого замикання)
OPP (Захист від перевантаження)
OCP (Захист від надструмів)
OTP (Захист від підвищення температури)
У сучасних реаліях життя людини тісно пов'язана з комп'ютерами. Для його стабільної роботи необхідний надійний блок живлення, який буде мати високі показники потужності і продуктивності. Особливо це відноситься до ігрових моделей з сильними відеокартами і процесором.
Сьогодні на ринку представлено безліч дешевих китайських виробів, які не зможуть забезпечити плідну роботу ПК. Коефіцієнт корисної дії у таких пристроїв вкрай низький, вони шумлять і часто перегріваються. Тому подібне прилади варто купувати у перевірених виробників, щоб бути впевненими в їхній якості і справності.
Головна відмінність подібних виробів полягає в типах підключення. На ринку представлені різні види пристроїв, які умовно поділяють на модульний і стандартний. Перший варіант дозволяє підключати кабель в разі потреби. Це досить зручна власникам невеликого робочого місця, адже вдасться звільнити його від великої кількості непотрібних проводів. Стандартна модель застосовує в простих і недорогих адаптерах і користується меншою популярністю серед клієнтів.
Тип БЖ: модульні Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.3 Потужність: 750 Вт Модульне підключення кабелів: Semi Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 24 pin Підключення процесора: 8PIN (4+4) Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4 Підключення відеокарти: 4x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 6 Кількість роз'ємів Peripheral: 4 Кількість роз'ємів FDD: 2 OutputСurrent +5V: 22A OutputСurrent +3,3V: 22A OutputCurrent +12V1: 30А OutputСurrent +12V2: 30А OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 87 ммВідгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 750W (CTG-750C-RGB)
[[ getCurrentDecimal('5095') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('5095') ]] ₴