Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку 130W 19.5V 6.7A разъем 7.4/5.0(pin inside) Dell (PA-4E)
| Производитель | DELL |
| Выходная мощность | 130 Вт |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 130 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 6.7A |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку 130W 19.5V 6.7A разъем 7.4/5.0(pin inside) Dell (PA-4E)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку 130W 19.5V 6.7A разъем 7.4/5.0(pin inside) Dell (PA-4E)
[[ getCurrentDecimal('2334') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2334') ]] ₴