Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку 60W 19V 3.16A разъем 5.5/3.0 (pin inside) Samsung (AD-6019R / AD-6019P)
| Производитель | |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 3.0 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Сумісність з ноутбуками | Samsung |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вид | оригінальний |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,16 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку 60W 19V 3.16A разъем 5.5/3.0 (pin inside) Samsung (AD-6019R / AD-6019P)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку 60W 19V 3.16A разъем 5.5/3.0 (pin inside) Samsung (AD-6019R / AD-6019P)
[[ getCurrentDecimal('1217') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1217') ]] ₴