Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку 65W 19V 3.42A разъем 5.5/2.5 ASUS (ADP-65JH / A40031)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку 65W 19V 3.42A разъем 5.5/2.5 ASUS (ADP-65JH / A40031)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку 65W 19V 3.42A разъем 5.5/2.5 ASUS (ADP-65JH / A40031)
[[ getCurrentDecimal('1241') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1241') ]] ₴