Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Acer 45W 19V, 2.37A, 5.5/1.7 (A13-045N2A / A40241)
| Производитель | ACER |
| Выходная мощность | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | A13-045N2A |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Acer 45W 19V, 2.37A, 5.5/1.7 (A13-045N2A / A40241)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Acer 45W 19V, 2.37A, 5.5/1.7 (A13-045N2A / A40241)
[[ getCurrentDecimal('1335') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1335') ]] ₴