Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Acer 45W 19V 2.37A разъем 3.0/1.1 (A13-045N2A)
| Производитель | ACER |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Вид | оригінальний |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | A13-045N2A |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Acer 45W 19V 2.37A разъем 3.0/1.1 (A13-045N2A)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Acer 45W 19V 2.37A разъем 3.0/1.1 (A13-045N2A)
[[ getCurrentDecimal('1344') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1344') ]] ₴