Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку AlSoft Apple 24V, 1.875A (45W), 9.8/3.5 (A40067)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 9.8 x 3.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.85А |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку AlSoft Apple 24V, 1.875A (45W), 9.8/3.5 (A40067)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку AlSoft Apple 24V, 1.875A (45W), 9.8/3.5 (A40067)
[[ getCurrentDecimal('543') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('543') ]] ₴