Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку AlSoft Apple A1244 45W 14.5V, 3.1A, MagSafe (A40113)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 14.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.1 А |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | A1244, A1398 (2012), MD506 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | MagSafe |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку AlSoft Apple A1244 45W 14.5V, 3.1A, MagSafe (A40113)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку AlSoft Apple A1244 45W 14.5V, 3.1A, MagSafe (A40113)
[[ getCurrentDecimal('2875') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2875') ]] ₴