Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Выходная мощность | 150 Вт |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-150CH B, A17-150P1A |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.0x3.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 7.7 А |