Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку ASUS 65W 19V 3.42A разъем 4.0/1.35 кардр. под кабель (ADP-65GD)
| Производитель | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | PA-1650-78 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.95 A |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку ASUS 65W 19V 3.42A разъем 4.0/1.35 кардр. под кабель (ADP-65GD)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку ASUS 65W 19V 3.42A разъем 4.0/1.35 кардр. под кабель (ADP-65GD)
[[ getCurrentDecimal('1460') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1460') ]] ₴