Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку ASUS 90W 19V, 4.74A, разъем 5.5/2.5 (ADP-90YD / A40264)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 90 Вт |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-90CD, ADP-90FB, ADP-90RH, ADP-90SB, API2AD62, EA10953, EXA0904YH, LSE0202C1990, LSE0202D1990, PA-1900-04, PA-1900-24, PA-1900-36, PA-1900-52LC, PA3516U-1ACA, PA3516E-1AC3, PA3716E-1AC3 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку ASUS 90W 19V, 4.74A, разъем 5.5/2.5 (ADP-90YD / A40264)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку ASUS 90W 19V, 4.74A, разъем 5.5/2.5 (ADP-90YD / A40264)
[[ getCurrentDecimal('1895') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1895') ]] ₴