Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Dell 45W 19.5V 2.31A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (HA45NM140)
| Производитель | DELL |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Захист | захист від перепадів напруги, короткого замикання |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Dell 45W 19.5V 2.31A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (HA45NM140)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Dell 45W 19.5V 2.31A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (HA45NM140)
[[ getCurrentDecimal('1568') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1561') ]] ₴