Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Dell 90W 19.5V, 4.62A, разъем 4.0/1.7 delta-корпус (PA-1900-32D4 / A40247)
| Производитель | DELL |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 01X9K3, A065R064L, HA65NS5, LA65NS2, DA65NM111 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,62 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Dell 90W 19.5V, 4.62A, разъем 4.0/1.7 delta-корпус (PA-1900-32D4 / A40247)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Dell 90W 19.5V, 4.62A, разъем 4.0/1.7 delta-корпус (PA-1900-32D4 / A40247)
[[ getCurrentDecimal('1658') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1658') ]] ₴