Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital Lenovo 20V, 2.25A, 45W (4.0x1.7) High Quality (PSL3865)
| Производитель | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Ideapad 100 14 100 15 Ideapad 100-14IBY 100-15IBD 100-15IBY B50-10 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 5A10H43620 5A10H43632 ADP-45DW A ADP-45DW C GX20K11838 PA-1450-55LN PA-1450-55LR |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.25 A |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Extradigital Lenovo 20V, 2.25A, 45W (4.0x1.7) High Quality (PSL3865)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Lenovo 20V, 2.25A, 45W (4.0x1.7) High Quality (PSL3865)
[[ getCurrentDecimal('1209') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1147') ]] ₴