Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку HP 65W 18.5V 3.5A разъем 4.8/1.7 (PPP09L)
| Производитель | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.8 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,5 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку HP 65W 18.5V 3.5A разъем 4.8/1.7 (PPP09L)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку HP 65W 18.5V 3.5A разъем 4.8/1.7 (PPP09L)
[[ getCurrentDecimal('1133') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1130') ]] ₴