Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку HP 90W 19V 4.74A разъем 4.5/3.0(pin inside) (PPP12D-S / A40104)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 90 Вт |
| Вид | оригінальний |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Захист | защита от перенапряжения |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку HP 90W 19V 4.74A разъем 4.5/3.0(pin inside) (PPP12D-S / A40104)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку HP 90W 19V 4.74A разъем 4.5/3.0(pin inside) (PPP12D-S / A40104)
[[ getCurrentDecimal('1522') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1522') ]] ₴