Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку HP 90W 19V, 4.74A, разъем 7.4/5.1(pin inside) (PPP009L-E / PPP012L-E)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 90 Вт |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вид | оригінальний |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.1 мм |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку HP 90W 19V, 4.74A, разъем 7.4/5.1(pin inside) (PPP009L-E / PPP012L-E)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку HP 90W 19V, 4.74A, разъем 7.4/5.1(pin inside) (PPP009L-E / PPP012L-E)
[[ getCurrentDecimal('1522') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1522') ]] ₴