Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Lenovo 45W 20V 2.25A разъем прямоугольный (pin inside) (ADLX45NLC3 / A40154)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Вид | оригінальний |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.25 A |
| Захист | захист від перепадів напруги, короткого замикання |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Lenovo 45W 20V 2.25A разъем прямоугольный (pin inside) (ADLX45NLC3 / A40154)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 45W 20V 2.25A разъем прямоугольный (pin inside) (ADLX45NLC3 / A40154)
[[ getCurrentDecimal('1084') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1084') ]] ₴