Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V 3.25А разъем 5.5/2.5 (PA-1650-56LC)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V 3.25А разъем 5.5/2.5 (PA-1650-56LC)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V 3.25А разъем 5.5/2.5 (PA-1650-56LC)
[[ getCurrentDecimal('1534') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1534') ]] ₴