Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion ACER 65W 19V 3,42A разъем 5.5*1.7 (M01762)
| Производитель | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Acer Note 330T |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Merlion ACER 65W 19V 3,42A разъем 5.5*1.7 (M01762)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion ACER 65W 19V 3,42A разъем 5.5*1.7 (M01762)
[[ getCurrentDecimal('555') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('554') ]] ₴