Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3,42A разъем 5.5*2.5 (M00137)
| Производитель | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Toshiba |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Toshiba notebooks: Tecra: L2 Satellite: A80, A85, A85-S107, A85-S1071, A85-S1072, A85-SP107, A85-SP107 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3,42A разъем 5.5*2.5 (M00137)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3,42A разъем 5.5*2.5 (M00137)
[[ getCurrentDecimal('556') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('555') ]] ₴