Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 150W 19.5V 7.7A, 7.4*5.0 (01740 / LDL150/19.5-7.4*5.0)
| Производитель | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 7.7 A |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 150W 19.5V 7.7A, 7.4*5.0 (01740 / LDL150/19.5-7.4*5.0)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 150W 19.5V 7.7A, 7.4*5.0 (01740 / LDL150/19.5-7.4*5.0)
[[ getCurrentDecimal('1843') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1843') ]] ₴