Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 90W TYPE-С (20V4.5A/15V3A/9V3A/5V3A) (01741 / LDL90/20-TYPE-С)
| Производитель | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,5 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 90W TYPE-С (20V4.5A/15V3A/9V3A/5V3A) (01741 / LDL90/20-TYPE-С)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 90W TYPE-С (20V4.5A/15V3A/9V3A/5V3A) (01741 / LDL90/20-TYPE-С)
[[ getCurrentDecimal('1586') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1586') ]] ₴