Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Porto 70W, DC 15-24V (регулируемый), 4A max, + USB 5V,1A (MN-505I)
| Производитель | |
| Высота | 70 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Toshiba |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.3 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 70 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.9 A |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Porto 70W, DC 15-24V (регулируемый), 4A max, + USB 5V,1A (MN-505I)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Porto 70W, DC 15-24V (регулируемый), 4A max, + USB 5V,1A (MN-505I)
[[ getCurrentDecimal('743') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('743') ]] ₴