Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Высота | 70 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.8 A |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Вихідна напруга | 15 - 20 В |
| Сумісність з ноутбуками | Fujitsu |
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant 120W Универсальный (KD00MS0013)
В наличии
Код:003156800
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика